Deportes Minoritarios

Crónica Play Off ascenso a 3ª RFEF (Fase 3-ida): UD Rotlet Molinar 1-3 UE Porreres

arbitros y capitanes

Alineaciones:

UD Rotlet Molinar: Pau Pericás, Samuel Jackson(Iker Martínez, 60′), Adrián M. Jiménez, Pere Pons, Igor Asensio, Alejandro Segovia(Alberto Moreno, 60′), Kane, Luís Uguet(Mateu Bonnin, 19′), Luís Triay(Joaquín Gori, 76′), Raúl Cano, Matias I. Odone(Bruno Nahuel Odone, 76′).

UE Porreres: Mendy, Alejandro Latorre, Joan Sansó, Rafel Ferra(Climent Noguera, 52′), Juan D. Osorio, Miguel Algaba(Pedro Ramón González, 67′), Agustín J. Peluffo, Javier Moreno, Gabriel Santos, Manuel Cruz, José Enrique Caicedo(Baltazar Jove, 87′).

Goles: 0-1 Gabriel Santos(31′), 1-1 Alejandro Segovia(44′), 1-2 Pedro R. González(71′), 1-3 Joan Sanso(65′). Sigue leyendo

Primeres posicions per Chica Txeca i Bon Vent del CN Ciutadella a l’Interclubs balear

Aquests passats dies un total de set creuers de la flota del Club Nàutic Ciutadella van participar a la regata “Interclubs CN Colònia de Sant Pere» del 2024 i de caràcter autonòmic, una regata classificatòria per el Trofeu Interclubs celebrada en aigües de la badia d’Alcúdia.

El recorregut va ser un triangle olímpic, on es va donar la sortida a les 14.25 hores i a les 20:00 hores el sopar i entrega de premis. Una vintena de participants en total i aquests van ser els resultats dels set participants del CN Ciutadella (Atria, s’Avi Miki, Chica Txeca, Marball, ⁠Mascarat IV, Serenity i Bon Vent). Tot un èxit dels creuers del CNC en les aigües de Mallorca, mostrant el seu talent i qualitat.

Grup 1
 Chica Txeca
 Macarat IV
 S’Avi Miki

Grup 2
 Bon Vent

MARTA LEÓN Y MARC SAMPOL CAMPEONES DE BALEARES CADETE

El pasado fin de semana se disputó el Campeonato de Baleares alevín y cadete en las pistas municipales de Magaluf.

Los resultados en la categoría cadete fueron los siguientes:

En el cuadro femenino Marta León (2) se impuso en la final a Lara Diaz (4) por 63 76(6). En semifinales se enfrentaron a Elisabet Rossiñol y Sorana Matis, respectivamente.

En el cuadro de consolación la campeona fue Alexandra Forcadell que superó a Noah Dávila en la final por 61 60.

En el cuadro masculino los dos cabezas de serie principales, Toni Escarda y Marc Sampol se encontraron en una final que venció Marc por 46 63 ret.

En el cuadro de consolación el campeón fue Tomás Martín que superó a Jan Cardona por 64 63 .

https://ftib.es/es/galeria/11

Calendario de Noticias

mayo 2024
L M X J V S D
« Abr    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031